Re: [100x40x63cm - 215L] - Woodland

Dzień 50

Doszło trochę kamyczków na podłożu oraz trochę mchu na korzeniach po lewej stronie. Szukam jeszcze jakichś microsoriów aby wetknąć w środkowy plan między korzenie. Ogólnie wszystko bezproblemowo. Trochę zielonych nitek na mchu, ale co tydzień lekkie zbieranko szczoteczką do zębów i po kłopocie :)
Załączniki
akwa_glossy_2_100_day_50.jpg

Wczoraj udało mi się jeszcze dosadzić ładne microsorium Minnor... Duża ładna kępka... Tak to wygląda obecnie.
Tak wiem - na anubiasach pozostałości po zielenicach - jak urosną nowe liście (co tydzień jest przynajmniej jeden nowy liść na każdym kłączu) to usunę te zmarniałe...
Załączniki
akwa_glossy_2_100_day_66.jpg

Kolejna odsłona ładnego baniaczka z czarnym tłem :)

Postuluję aby takie zrobić u mnie bez odstawiania baniaka!
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Widać również ze niektóre liście maja ciemne żyły i jasna blaszkę liściowa to wyglada na niedobory makro jak pisze Marcin jak dla mnie to za mało Mg do Ca. Jak możesz podaj więcej Mg. Jak mierzysz to ile masz PO4 bo widać zielenice punktowe?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzień 120

Doszło 6 sadzonek Bucek Deep Purple - bardzo fajne roślinki. Muszę poszukać więcej odmian :)

Kryptokoryny wyleciały do innego baniaka - niestety słabo rosły w piasku.

Niestety wyszło chyba trochę niedoborów potasu. Od poniedziałku zwiększyłem potas o ok 2mg/l dziennie. Zobaczymy.
Załączniki
akwa_glossy_2_100_day_120.jpg