Re: 128l-ATW-M

Dziś w ruch poszedł młotek i skruszyłem kawał skały w strefie cienia pod największa skałą na drobniejsze zgodnie ze sztuka :) i dodałem kilka detali na razie skałki maja rożny odcień ale z czasem się to wyrówna.

Obrazek

NO3 10
PO4 0,1 i chyba wciąż za wysokie bo cały czas na styku podłoże przy powierzchni ze szkłem są obecne sinice :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Maciek samym zbiciem PO4 nie pozbędziesz się sinic.
Daj chemiclean i po kłopocie. Tak wiem mało go na rynku ale Marcin z 2 dawki powinien mieć...
Podziwiam, że dalej rozwijasz aranż i jest widoczny ogromny postęp.
Siła detali coraz większa.

Tak dużo z tak niewielu elementów w tym baniaczku. Aż żal ściska, że nie mam tego baniaczka na żywo.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Cheami jest bardzo skuteczny na oba rodzaje sinic (czerwony i zielony - sprawdziłem w morskim baniaczku, w słodkim azot wystarczał). Czy próbowałeś może wcześniej podbić azot? Możesz też dać ciut bardziej stężony nadtlenek wodoru :) domiejscowo.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny!

Podbiłem azot co czyści PO4 z wody co jak rozumiem limituje sinice hmmm obecnie są tylko na styku podłoże-szyba-rośliny wiec są opanowane ale chciałbym je zlikwidować dokumentnie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piknie Panie! Piknie! W Wawie są gdzieś te kamulce do dostania?