ADA Amazonia znika z rynku?

2019-03-04ADA i Do!aqua, Blog

ADA Amazonia to popularna i powszechnie stosowane podłoże do akwariów w stylu Nature. Wprowadzone do produkcji w 1996 roku przez firmę ADA podłoże dla roślin może teraz zniknąć z rynku z powodu wyczerpania się surowców z których jest wytwarzania.

ADA cały czas pracuje nad pozyskaniem surowca jaki jest specjalna czarna ziemia, ale nie może podać konkretnej daty wznowienia sprzedaży produktu. Co więcej, istnieje możliwość, że produkcja i dostawa podłoża do sprzedaży będzie ściśle ograniczona i może w przyszłości nie być ciągła.

W sprzedaży pozostają podłoża ADA Amazonia II i ADA Amazonia Light. Chociaż Amazonia II i Amazonia Light zawierają mniej składników odżywczych niż ADA Amazonia, równie dobrze się sprawdzają w akwariach z roślinami, gdy są stosowane z produktami odżywczymi ADA, w tym nawozami, Power Sand, Bottom Plus i Green Brighty. Ponadto, ADA zapowiada stworzenie nowego rodzaju podłoża bogatego w składniki odżywcze, podobne jak ADA Amazonia.

W związku z powyższym podłoże dla roślin ADA Amazonia pozostanie w sprzedaży tylko do wyczerpania zapasów. warto wspomnieć, że podłoże ADA Amazonia było bardzo cenione nie tylko przez pasjonatów roślin akwariowych, lecz również przez hodowców krewetek.

PEHA:68

Oferujemy kompleksowe usługi związane z zakładaniem akwariów na potrzeby firm i osób prywatnych. Prowadzimy sprzedaż produktów akwarystycznych najlepszych marek. Importujemy ryby oraz rośliny akwariowe.

peHa:68 - Wnuk Cichocki Sp. J., Ogrodowa 39/41 lok P1,  00-873 Warszawa | +48 660 111 303

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowościach, produktach, nowych wpisach.

Dziękujemy, właśnie zapisałeś się do naszego newslettera.