ADA Amazonia znika z rynku?

2019-03-04ADA i Do!aqua, Blog

ADA Amazonia to popularna i powszechnie stosowane podłoże do akwariów w stylu Nature. Wprowadzone do produkcji w 1996 roku przez firmę ADA podłoże dla roślin może teraz zniknąć z rynku z powodu wyczerpania się surowców z których jest wytwarzania.

ADA cały czas pracuje nad pozyskaniem surowca jaki jest specjalna czarna ziemia, ale nie może podać konkretnej daty wznowienia sprzedaży produktu. Co więcej, istnieje możliwość, że produkcja i dostawa podłoża do sprzedaży będzie ściśle ograniczona i może w przyszłości nie być ciągła.

W sprzedaży pozostają podłoża ADA Amazonia II i ADA Amazonia Light. Chociaż Amazonia II i Amazonia Light zawierają mniej składników odżywczych niż ADA Amazonia, równie dobrze się sprawdzają w akwariach z roślinami, gdy są stosowane z produktami odżywczymi ADA, w tym nawozami, Power Sand, Bottom Plus i Green Brighty. Ponadto, ADA zapowiada stworzenie nowego rodzaju podłoża bogatego w składniki odżywcze, podobne jak ADA Amazonia.

W związku z powyższym podłoże dla roślin ADA Amazonia pozostanie w sprzedaży tylko do wyczerpania zapasów. warto wspomnieć, że podłoże ADA Amazonia było bardzo cenione nie tylko przez pasjonatów roślin akwariowych, lecz również przez hodowców krewetek.

Zapisz się do naszego newslettera

PEHA:68

Oferujemy kompleksowe usługi związane z zakładaniem akwariów na potrzeby firm i osób prywatnych. Prowadzimy sprzedaż produktów akwarystycznych najlepszych marek w naszym sklepie akwarystycznym. Importujemy ryby oraz rośliny akwariowe.

peHa:68 - Wnuk Cichocki Sp. J., Ogrodowa 39/41 lok P1,  00-873 Warszawa | +48 660 111 303