Akwarium Naturalne

2010-09-15

Czym jest akwarium naturalne?

Koncepcja „Nature Aquarium”, tłumaczone na nasz język jako Akwarium Naturalne wprowadza akwarystykę słodkowodną do świata filozoficznej harmonii czynników fizycznych, chemicznych, biologicznych i estetycznych. To koncepcja, która oferuje nam niepowtarzalny przepis na stworzenia naszego indywidualnego żywego portretu planety, naszej indywidualnej historii czerpiącej inspiracje z bezgranicznego źródła jakim jest Natura. Akwarystyka naturalna to pokora dla natury i dyscyplina, której wymagają wszystkie etapy narodzin i rozwoju naszego wodnego mikrokosmosu. Krok po kroku – począwszy od doboru zbiornika i podstawy pod niego, poprzez dobór podłoża i materiałów aranżacji scenerii, systemu filtracji, nawożenia i oświetlenia. Efektem naszych starań jest obiekt naszych kontemplacji, naszego kontaktu z przyrodą – obraz malowany naturą, jak ona zmienny i zaskakujący. To nasze akwarium naturalne.

Doskonałą odpowiedzią na postawione pytanie będą słowa Takashi Amano twórcy stylu Nature Aquarium:

Jeśli obserwując Wasze akwarium robicie się senni do tego stopnia, że zasypiacie – to znak, że macie piękne akwarium. Jeśli nie to znaczy, że trzeba jeszcze sporo popracować!

 

Akwarium Naturalne

Zapisz się do naszego newslettera

PEHA:68

Oferujemy kompleksowe usługi związane z zakładaniem akwariów na potrzeby firm i osób prywatnych. Prowadzimy sprzedaż produktów akwarystycznych najlepszych marek w naszym sklepie akwarystycznym. Importujemy ryby oraz rośliny akwariowe.

peHa:68 - Wnuk Cichocki Sp. J., Ogrodowa 39/41 lok P1,  00-873 Warszawa | +48 660 111 303