Dobiegły już końca prace remontowe przy przygotowaniu miejsca na ekspozycję produktów marki ELOS. Jeszcze tylko kosmetyczne poprawki i będziemy mogli rozpocząć przygotowania do uruchomienia zestawu ELOS Concept80, który jest pierwszym z kilku akwariów, które będą prowadzone na pełnym systemie podłoży i nawozów marki ELOS.

W niedługim czasie rozpoczniemy również prezentowanie zdjęć i filmów, do których materiał zostanie zgromadzony podczas ich zakładania.

Elos AquaCorner
Firma ELOS jest pionierem wprowadzania do akwarystyki nowinek technicznych. Mało kto sobie zdaje sprawę, że ELOS, jako pierwszy zastosował filtr UV w lampach z tak powszechnie stosowanymi żarnikami HQI. ELOS to także pierwszy producent, który zastosował diody LED w swoich lampach do oświetlenia akwariów. W gamie produktów dedykowanych do akwariów roślinnych znajdziemy doskonałej jakości, produkowane w Japonii podłoża dla roślin, które dzięki temu, że nie uwalniają amoniaku przez wielu hodowców krewetek są stosowane w ich akwariach. ELOS to także synonim wyrafinowanego, włoskiego designu lamp, mebli akwarystycznych i kompletnych zestawów akwariowych.

W ofercie firmy ELOS znajdziemy pełną, niezbędną linię produktów do akwariów roślinnych i morskich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego ELOS AquaCorner.