Vivarium – 187x54x190cm

2018-09-01ADA i Do!aqua, Nasze Realizacje

Viwarium w twoim domu – tropikalna dżungla, egzotyczne rośliny i niespotykany mikroklimat. Zobacz jak powstawał projekt przedstawiający deszczowy las Borneo

Vivarium

W naszym portfolio mamy projekty nie do końca związane z akwarystyką, lecz nadal ocierające się o tropikalne rośliny. Tym razem przedstawiamy Wam viwarium o niebagatelnych rozmiarach. Akrylowy zbiornik ma wymiary 187x54x190cm. W jego wnętrzu chcieliśmy odtworzyć klimat dżungli Borneo. Sam montaż akwarium nie był zbyt łatwy. Gabaryty sprawiły, że nie mieścił się w windzie, więc na ósme piętro wniesiony został ręcznie.

  Vivarium

Kolejne dni przeznaczyliśmy na przygotowanie aranżacji wewnątrz Vivarium oraz montaż wszystkich systemów, które mają zadbać o właściwy mikroklimat i prawidłowe funkcjonowanie całości.

 

Z Borneo sprowadziliśmy dość sporą ilość roślin – przynajmniej tak nam się wydawało. Jednak po obsadzeniu Vivarium wyglądało dość skromnie.

 

Właśnie minęły 233 dni od startu tego projektu. Zobaczcie jak rozwinęły się rośliny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PEHA:68

Oferujemy kompleksowe usługi związane z zakładaniem akwariów na potrzeby firm i osób prywatnych. Prowadzimy sprzedaż produktów akwarystycznych najlepszych marek. Importujemy ryby oraz rośliny akwariowe.

peHa:68 - Wnuk Cichocki Sp. J., Ogrodowa 39/41 lok P1,  00-873 Warszawa | +48 660 111 303

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowościach, produktach, nowych wpisach.

Dziękujemy, właśnie zapisałeś się do naszego newslettera.