Wakacje dla Aquascaper’a

Jeśli zastanawiasz się, gdzie spędzić urlop, jesteś pasjonatem aquascaping’u i do tego lubisz podróżować, to jest kilka miejsc, które warto zobaczyć.

Nature Aquarium Gallery – Niigata, Japonia.
Miejsce o odwiedzeniu, którego marzą aquascaper’zy z całego świata. Galeria akwariów w stylu naturalnym stworzona przez Takashi’ego Amano, nieżyjącego już założyciela firmy ADA.

 

Sumida Aquarium, Tokio, Japonia

Sumida Aquarium to niewielkie ocanarium w centrum Tokio. Z naszego, aquascaping’owego punktu widzenia jego największą zaletą jest część poświęcona akwariom naturalnym. Znajdziecie tam 5 zbiorników od 180cm do 7m. Wszystkie były zaaranżowane przez Takashi’ego Amano oraz firmę ADA.

 

Florestas Submersas – Lizbona, Portugalia

Największe akwarium w stylu naturalnym na świecie znajduje się w Oceanario Lisboa. Akwarium ma długość 4om i jest prawdziwym arcydziełem.

 

Cosmo Caixa – Barcelona, Hiszpania

Do niedawna myślałem, że Akwarium Barcelona to najciekawsze akwarystycznie miejsce w Barcelonie. Ale odtworzenie, amazońskiego lasu deszczowego znacznie to przebiło. Świetne miejsce na zwiedzanie z dziećmi, gdyż cały kompleks Cosmo Caixa przypomina Centrum Nauki Kopernik, tylko jest kilkukrotnie większe.

 

Indonezja

Aquascaping w Indonezji rozwija się w zawrotnym tempie. Tak cenione i pożądane rośliny, jak bucephalandry pochodzą właśnie z tego rejonu. Co ciekawe, w internecie można już znaleźć wycieczki do Indonezji dla takich zapaleńców jak my.

Z programem takiego możecie się zapoznać na stronie https://wakacje-personalne.pl/wakacje-dla-akwarysty/.
Jeśli się uda to postaramy się przetestować tę ofertę.

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowościach, produktach, nowych wpisach.

Dziękujemy, właśnie zapisałeś się do naszego newslettera.