IAPLC 2014 - Zgłoś swoje akwarium

The International Aquatic Plants Layout Contest, znany w skrócie jako IAPLC to najbardziej prestiżowy konkurs dla pasjonatów akwarystyki naturalnej i roślinnej. Chcielibyśmy Wam pomóc w wykonaniu dobrej jakości zdjęć konkursowych i tym samy przyczynić się do zwiększenia ilości prac z Polski w konkursie. W tym celu będziemy organizować warsztaty poświęcone fotografowaniu akwariów, oraz w miarę możliwości pomożemy osobom, które nie posiadają odpowiedniego sprzętu lub umiejętności, zrobić zdjęcia, a następnie je obrobić.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą pomocą, chcesz aby wykonać zdjęcie Twojego akwarium lub poddać odpowiedniej obróbce już zrobione zdjęcie skontaktuj się z nami. Wyślij zapytanie na adres iaplc@peha68.pl. Nasza pomoc jest bezpłatna. Jedynie czego oczekujemy w zamian to zgłoszenie akwarium do konkursu. Prosimy również o zrozumienie, że w chwili obecnej jesteśmy w stanie pomóc tylko osobom z Warszawy, choć pracujemy również nad tym, aby naszą pomoc zaoferować w innych miastach. Porady dotyczące obróbki zdjęć akwariów do konkursu, oferujemy oczywiście każdemu.

Udział w konkursie to doskonała okazja, aby podnosić swoje umiejętności w dziedzinie zakładania i pielęgnacji akwarium.

Wszystkich, którzy zdecydują się na zgłoszenie akwarium w tegorocznym konkursie chcielibyśmy nagrodzić okolicznościowym upominkiem. O szczegółach będziemy informować w późniejszym terminie.

Zgłoszenia do konkursu można będzie wysyłać przez formularz, który będzie udostępniony na stronie http://en.iaplc.com/ do 31 maja 2014. Należy pamiętać o różnicy w czasie i nie zostawiać tej operacji na ostatnią chwilę.

IAPLC 2014