Od niedawna firma Aquael pokazuje nam zupełnie nowe podejście do estetyki produkowanych przez nią akwariów i zestawów akwariowych. Doskonałym tego przykładem są nowe zestawy Glossy i nano akwaria Shrimp Set Smart. Od jakiegoś czasu testujemy zestawy Aquael Shrimp Set Smart 20, które doskonale nadają się do hodowli krewetek, jako akwarium dla bojownika oraz do założenia akwarium naturalnego czy też roślinnego. Zestaw składa się z akwarium o wymiarach 25x25x30cm i pojemności około 19 litrów, nowego typu oświetlenia LED, czyli lampy Leddy Smart Plant o mocy 6W. Za filtrację odpowiada filtr PAT mini, który doskonale radzi sobie z utrzymaniem krystalicznie czystej wody. Dodatkowo w zestawie znajdziemy grzałkę, matę pod akwarium i szybę nakrywową. Całość została bardzo dobrze przemyślana dzięki czemu akwarium prezentuje się bardzo elegancko.

peHa68 Poleca - Aquael Shrimp Set Smart 20

peHa68 Poleca – Aquael Shrimp Set Smart 20

Nasz wybór padł właśnie na ten zestaw, gdyż dobrane komponenty, a w szczególności oświetlenie nadaje się do hodowli roślin wodnych, nawet tych bardziej wymagających, lecz w tym wypadku należy pamiętać o  podawaniu dwutlenku węgla do akwarium.

Wszystkie te cechy zestawu sprawiły, że postanowiliśmy przyznać zestawowi Aquael Shrimp Set Smart 20 etykietę peHa:68 Poleca.

Zapisz się do naszego Newslettera

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj powiadomienia o nowościach, produktach, nowych wpisach.

Dziękujemy, właśnie zapisałeś się do naszego newslettera.